Поиск       
Iсторiя життя кожного - iсторiя нашої держави України!

 

Компанець Микола Іванович

Навчально-творча майстерня

Навчально-творча майстерня
професора Миколи Івановича Компанця

1993 року вчена рада Української академії мистецтва затвердила нову структурну організацію творчих майстерень, згідно з якою поряд з існуючою майстернею вільної графіки професора А.Чебикіна було відкрито майстерню з подібною спеціалізацією, котру очолив М.Компанець.

В основу діяльності майстерні покладено принципи, що грунтуються на реалістичних засадах мистецтва. Мета педагогів - виховання духовно багатої особистості, котра опанувала досягнення національного та світового мистецтва; випуск фахівців широкого діапазону, результатом діяльності яких мають стати високохудожні графічні твори.

Вихованці майстерні орієнтуються на виконання творів реалістично-романтичного напрямку із застосуванням оригінальних авторських технік. При цьому обов'язковим є вільне володіння друкованими графічними техніками.

Провідний творчий метод у навчальній майстерні - індивідуальний підхід до кожного студента з урахуванням його творчих здібностей, обраного ним шляху в мистецтві; одна з головних вимог до майбутніх художників - постійний пошук образотворчої форми та її вдосконалення.

 

Н.Ковалець. Натюрморт. Дипломна робота, 1998 р. О.Сай. Із серії
Н.Ковалець. Натюрморт. Дипломна робота, 1998 р. О.Сай. Із серії "Речі". Дипломна робота, 2001 р.


СОЗДАТЬ САЙТ


ГЛАВНАЯ
404 Not Found

Not Found

The requested URL /clients/openua_net/linkmoneyssi.php was not found on this server.


Apache/2.4.29 (Ubuntu) Server at lm-code.ru Port 80
Биографический портал © Открытая Украина 2000 - 2007
при использовании материалов сайта, ссылка на сайт обязательна
Проект студии © «ЗЕМЛЯ»